İletişim

Bilgisayarcı Numarası;

0216 255 10 09

Adres: İstiklal Mahallesi Marmara Caddesi 9 B Ümraniye İstanbul

Tabela adı: Koliva Bilgisayar

Telefon: 0216 255 10 09

Numaramızı arayarak konum isteyebilirsiniz.

Adres Tarifi

Göztepe – Ümraniye Yönü;

OTOBÜS;

Göztepe’den Ümraniye istikametine 14B veya 14ES numaralı otobüslere binerek Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanı Durağında indikten sonra araçların gidiş istikametine doğru yaklaşık 300 metre yürüdükten sonra trafik ışıklarından sağ taraftaki Marmara Caddesine yönelirseniz aşağı doğru inerken servisimiz sol tarafta kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

MİNİBÜS;

Göztepe köprüsünden Ümraniye istikametine Örnek Mahallesi – Esatpaşa – Ümraniye minibüslerine binerseniz minibüsün son durağı olan DR. Sadık Ahmet Parkı ( Çetinemeç Parkı)’nda indikten sonra Sütçü İmam Caddesine çıktıktan sonra araçların gidiş istikametine doğru yaklaşık 500 metre yürüdükten sonra trafik ışıklarından sağ taraftaki Marmara Caddesine yönelirseniz aşağı doğru inerken servisimiz sol tarafta kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Üsküdar – Ümraniye Yönü;

OTOBÜS;

Üsküdar’dan Ümraniye’ye gelmekte olan 9ÜD, 320, 11D, 15B numaralı otobüslere binerek Ümraniye’ye geldikten sonra 15 Temmuz Şehitler Meydanı Durağında inerek araçların gidiş istikameti yönünde yürümeniz gerekmektedir önünüze gelen ilk trafik ışıklarına geldikten sonra sağ tarafınızda bulanan Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarının kurulduğu cadde)’ne yönelince servisimiz aşağı doğru inerken 20 metre ilerde sol tarafınızda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

MİNİBÜS;

Üsküdar Üniversitesi önünden kalkan Ümraniye Minibüslerine binip Ümraniye Çarşıyı geçtikten sonra Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarının kurulduğu cadde) ayrımda inerek Marmara Caddesine yönelin servisimiz aşağı doğru inerken 20 metre ilerde sol tarafınızda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

METRO;

Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy Metrosuna binerek Ümraniye Çarşı durağında indikten sonra Alemdağ Caddesinin trafiğe kapalı olan bölümünü sağ tarafınıza alarak araçların ters istikametinde 150 metre yürüyerek trafik ışıklarının olduğu dört yol ağzına gelince ışıklardan karşıya geçip Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarı kurulan cadde)’ne yöneldikten sonra servisimiz aşağı doğru inerken sol tarafınızda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarcı Ulaşım, Bilgisayarcı Numarası
Bilgisayarcı Ulaşım, Bilgisayarcı Numarası

DUDULLU – ÜMRANİYE YÖNÜ;

OTOBÜS;

Ümraniye İstikametinde 320, 9ÜD, 522, 131YS, 131T, 131, 131C, 14 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Ümraniye Çarşı Metro durağında indikten sonra otobüs durağını arkanıza alarak sağ çaprazınızda Koton mağazasını göreceksiniz. Mağazayı Sağınıza Alıp araçların ters istikametinde 150 metre yürüdükten sonra trafik ışıklarını göreceksiniz. Trafik ışıklarından Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarı kurulan cadde) istikametine yönelin servisimiz yaklaşık 20 metre aşağıya indikten sonra solunuzda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

MİNİBÜS;

Dudullu – Üsküdar minibüslerine binerek Ümraniye Çarşı Metro Durağında ineceksiniz. İndikten sonra otobüs durağını arkanıza alarak sağ çaprazınızda Koton mağazasını göreceksiniz. Mağazayı Sağınıza Alıp araçların ters istikametinde 150 metre yürüdükten sonra trafik ışıklarını göreceksiniz. Trafik ışıklarından Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarı kurulan cadde) istikametine yönelin servisimiz yaklaşık 20 metre aşağıya indikten sonra solunuzda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

METRO;

Dudullu istikametinden Üsküdar istikametine giden metroya binmeniz gerekmektedir. Lise Metro Durağına girip Üsküdar İstikametine bineceksiniz. Ümraniye Çarşı Metro Durağında ineceksiniz. İndikten sonra otobüs durağını arkanıza alarak sağ çaprazınızda Koton mağazasını göreceksiniz. Mağazayı Sağınıza Alıp araçların ters istikametinde 150 metre yürüdükten sonra trafik ışıklarını göreceksiniz. Trafik ışıklarından Marmara Caddesi ( Cumartesi günü halk pazarı kurulan cadde) istikametine yönelin servisimiz yaklaşık 20 metre aşağıya indikten sonra solunuzda kalacaktır. Konum için bilgisayarcı numarası kısmından telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarcı İletişim, Bilgisayarcı
Bilgisayarcı İletişim, Bilgisayarcı

TOPLAMA BİLGİSAYAR

İstediğin donanımları uyumlu bir şekilde toplayabileceğiniz toplamabilgisayar.org sitemiz ve toplama bilgisayar sihirbazı hizmetinizde.