Bilgisayarcı

Bilgisayarcı ihtiyacınız için tecrübeli ekibimiz ve sürekli yenilenen ekipmanlarımızla 2005 yılından günümüze hizmetinizdeyiz.

NELER YAPIYORUZ?

SERVİS SÜRECİMİZ

Ön Bilgilendirme Aşaması;

Cihazınızı servisimize getirmeden önce WhatsApp numaralarımıza şikayetinizi yazıp stok durumu, ortalama fiyat bilgisi gibi bilgileri isteyebilirsiniz.

Servise Gelince;

Cihazı servisimize getirdiğinizde sizinle ilgilenen çalışanımıza cihazla ilgili yaşadığınız sorunları anlatın sizin şikayetinize göre servis programımızda kayıt oluşturacaktır. Oluşturduğu kayıt üzerinden size cihazınızı teslim almaya gelirken getireceğiniz belgeniz verilecektir aynı anda telefonunuza kayıt bilgileri ücretsiz bir şekilde sms atılacaktır.

Bilgisayarı , Ümraniye Bilgisayar Servisi
Bilgisayarcı , Ümraniye Bilgisayar Servisi

QR İle Cihaz Takip Sistemi;

Size verilen belgenin üzerinde bulunan QR kodu ile eklemek istediğiniz şikayeti online olarak yapabilirsiniz. QR kod ile cihazınıza yapılan işlemleri görebilir bize ek bildirimde bulunabilirsiniz. Cihazınız hazır olduğunda kayıt oluşturulurken verdiğiniz numaraya hazır mesajı gelecektir. QR kod ile veya size attığımız mesajdaki linkten online bir şekilde temassız olarak ödeme yapabilirsiniz.

teknik servis qr takip sistemi
teknik servis qr takip sistemi

Cihazınız Bize Emanet;

Güvenilir bilgisayarcı konusundaki ön yargılarınızı yıkıp sizin güveninizi kazanmak ve bilgisayarcınız olmak için buradayız. Cihazınız servisimizde 7/24 kamera ile kayıt altındadır. Servisimizde kaldığı sürece hırsızlık ve yangına karşı sigortalıdır. Cihazınız ile bıraktığınız şarj aletiniz vb. ürünleriniz adınıza etiketlenecektir herhangi kaybolma durumu mümkün değildir. Cihazınızı teknik servisimize aldığımızda sorunu ile alakalı görevlendirilen teknisyenimiz cihazı teslim almaktadır.

Arıza Tespit Ve Onay İşlemleri;

En kısa sürede cihazınızın arızasını tespit edip size cihaz ile alakalı sorunları söyleyecek ve eğer ön onay alınmadıysa bu sorunların onarımı için sizden onay isteyecektir onayladığınız taktirde onarım işlemlerine başlanacaktır bu işlemler ortalama 24 – 48 saat sürmektedir.

Laptop tamir , bilgisayarcı
Laptop tamir , bilgisayarcı

Cihazınız Hazır Alabilirsiniz;

Cihazın onarımı tamamlandığında kayıt oluştururken verdiğiniz telefon numarasına sms olarak cihazınızın hazır olduğuna dair mesaj gelecek. Gelen mesajdaki linke tıklayıp cihazınıza hangi işlemlerin yapıldığını öğrenebilirsiniz, Ek bilgi ekleyebilirsiniz ve online olarak ödeme yapabilirsiniz özellikle de şuan içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı online olarak temassız işlem yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Dezenfektan Noktalarımız;

Servisimizde bir çok dezenfektan veya kolonya noktalarımız mevcuttur. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz sağlığınız her şeyden önemlidir. Paketteki maskelerimizden ücretsiz bir şekilde alıp kullanabilirsiniz.

Yeni Bir Toplama Bilgisayar

Oyun için, iş için yeni bir toplama bilgisayar almak istiyorsanız uyum sorunu yaşamadan sistem toplayabileceğiniz toplamabilgisayar.org sitemizi ve sihirbazımızı mutlaka denemelisiniz.