İkinci El Bilgisayar alan yerler

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz.

İkinci el bilgisayar satmak için veya laptop satmak için Koliva Bilgisayar ile iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el bilgisayarınızı çok eski olmamak kaydıyla nakit ödeme ile aynı gün satın alabiliriz.

İkinci El Bilgisayar Alan Yerler
İkinci El Bilgisayar Alan Yerler

İkinci el bilgisayar satmak için nereden başlamalıyım?

Öncelikle whatsapp hattımıza cihazın özelliklerini fotoğraflarını göndermelisiniz. Cihazın kutusu var mı ? Faturası duruyor mu ve fatura tarihi nedir? Bu bilgiler ön fiyat için yeterlidir. Bu bilgiler ışığında size ön fiyat verebiliriz. Bilgisayar satma rehberimizi inceleyerek bize ulaşabilirsiniz.

Eski bilgisayar satmak istiyorum, alıyor musunuz?

3-5 seneden daha eski bilgisayarları pek almıyoruz. Ama yine de cihazınız çok temizse ve sorunsuzsa sormanız daha doğru olur. Bazı makineler eski de olsa bizim için değerli olabilir.

Nakit ödeme ile Satın aldığımız laptop markaları

Bilgisayarımın arızası var yine de alır mısınız?

İkinci el bilgisayar alan yerler adı altında sadece sağlam bilgisayarları değil arızalı bilgisayar alıyoruz. Eğer onarılamayacak durumda ise hurda değerinin bir tık üstünde değerlendiriyoruz. Ama onarılabilir bir arıza ise arızanın türüne göre bir miktar düşerek fiyat veriyoruz.

Ödemeyi nasıl yapıyorsunuz?

Anlaşmamız halinde cihazı bize ulaştırırsanız kontrollerini yaparak hesabınıza ödeme yapıyoruz.

Neden kendim satmak yerine sizi tercih etmeliyim?

İkinci el eşya veya bilgisayar satışı yapabileceğiniz sitelere zaman ayırmak istemiyorsanız,
tanımadığınız insanlarla buluşmak görüşmek istemiyorsanız,
evinize cihaz kontrol etmek amacıyla kimsenin girmesini istemiyorsanız,
nakite acil ihtiyacınız varsa,
satıştan sonra bir garanti yükü altında kalmak istemiyorsanız,
alıcının sürekli sizi arayıp ürünle ilgili soracağı sorulara muhatap olmak istemiyorsanız,
bizi tercih edebilirsiniz.

Cihazın değeri neye göre belirleniyor?

Şehir dışından cihaz gönderimi

İkinci el, kullanılmış ve eskimiş laptoplarınızı, değer kaybı yaşamadan satmak ve yerine daha yeni daha güçlü özelliklerde yeni bir laptop almak istiyorsanız; öncelikle yapmanız gereken, piyasaya ve laptop modellerine hâkim iyi bir bilgisayarcı ile anlaşmaktır. Laptop alma ya da laptop satma esnasında, fikirlerine başvurabileceğiniz iyi bir bilgisayarcı ile çalışmak, sizi, yaşanması muhtemel bazı hayal kırıklıklarından koruyacaktır.

İstanbul Anadolu yakasında yaşayanlar için olduğu kadar, İstanbul Avrupa yakasında yaşayan ve çalışanlar için de kaliteli hizmetleri uygun fiyatları ve kısa servis süreleriyle en çok tercih edilen bilgisayarcıların başında gelen koliva bilgisayar, laptop alma, laptop satma, laptop tamiri, laptop pil değişimi ve laptop fan temizliği ya da laptop menteşe tamiri gibi konularda laptop kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Laptop satma düşünceniz varsa, öncelikle sahip olduğunuz laptopun değerini tam olarak bilmelisiniz. Bunun için çeşitli yöntemler mevcuttur. Laptopunuzun marka ve modeli ile internette sorgu yaparak şu an için verilen sıfır satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Elbette ki laptop satma fiyatınız perakende satış fiyatlarının altında olacaktır. Bu fiyatın ne olacağını belirleyen etmenler, laptopunuzun yaşı, ek özellikleri, kullanım durumu, parça bütünlüğü, fiziki hasar durumu, donanım parçalarının durumu, kullanım süresi, pil durumu gibi etmenlerdir.

Ayrıca laptopunuzun garantisinin devam edip etmemesi, fatura ve kutusunun olup olmaması da laptop satma işleminde fiyatı önemli ölçüde etkileyecektir. Bazı markalara ait laptoplar ikinci elde fazla değer kaybetmezken, diğer taraftan bazı markalar ciddi değer kaybı yaşayabilirler. Sahip olduğunuz laptop markasının, ikinci elde hangi fiyatlara satılabileceğini anlamanın bir diğer yolu da, yine internet üzerinden yapılacak araştırma ile, aynı marka model bilgisayarlar için satış fiyatlarını bulmak olabilir. Ancak burada, tam olarak aynı özelliklerde, kullanım yılında ve fiziki yapıda bilgisayarları karşılaştırmak gerekebileceğinden, bu yöntem, oldukça zor ve yanıltıcı bir yöntemdir.

WhatsApp Üzerinden Bizimle İletişime Geçin

Laptop satma işlemi için Koliva bilgisayar ile irtibata geçtikten sonra, bilgisayarınıza ait birkaç fotoğraf ile işlemci özellikleri, bellek durumu gibi teknik bilgileri ilettiğinizde, size laptop’unuz için bir fiyat aralığı söylenebilir. Laptop satma konusunda gerçekten kararlıysanız ve verilen fiyat aralığı da sizin için uygunsa, laptop’unuzu koliva bilgisayara teknik servis incelemesi için getirerek, laptop fiyatınızı net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Laptop satma işlemleriniz hızlı bir şekilde sonuçlandırılır ve ödeme anında yapılır.

İkinci el laptoplarınızın gerçek değerini öğrenmenin en kesin ve kolay yolu ise; koliva bilgisayar ile iletişime geçip, laptop satma için başvuruda bulunmaktır. Laptopunuz gerçek değerinde satın alınır ve ücreti hemen ödenir. Ayrıca Koliva bilgisayardan kullanılmış lapto satın alabilir ya da bilgisayarınızı veya laptopunuzu kolayca takas edebilirsiniz.

Laptop satma sürecinde profesyonel olarak destek alabileceğiniz Koliva bilgisayar, teknik ekibi ve hizmetleriyle sizlere bu süreçte destek olacaktır.